Dwa w jednym Astor Perfect Stay 24 H. Czy będzie działać?

Ania M.

Astor wymyślił zupełnie nowy i ciekawie zapowiadający się kosmetyk. Jest to podkład i puder w jednym, który dołączy do serii Perfect Stay 24 H. Czy taki produkt dwa w jednym rzeczywiście się sprawdził?

Czy podkład może być jednocześnie pudrem? A czy puder może działać jak podkład? Okazuje się, że tak. Marka Astor postawiła na kosmetyk 2 w 1. Jak wyszło? Całkiem nieźle. Bo kto nie lubi kosmetyków, które łączą w sobie wiele właściwości? Zresztą, mając podkład i puder w jednym produkcie, oszczędzamy czas na aplikację i pieniądze na zakup dwóch różnych kosmetyków. Jakie jeszcze zalety posiada puder w kompakcie Astor Perfect Stay 24 H?

Kosmetyk Astor znajduje się w plastikowym opakowaniu z przezroczystym wieczkiem, dzięki czemu możemy w drogerii obejrzeć fakturę pudru. Jednak to nie wszystko. Astor zadbał również o wyjątkową funkcjonalność produktu. Kiedy podniesiemy pierwszy z poziomów opakowania (z pudrem), pod spodem znajdziemy miejsce na aplikator (w przypadku tego produktu jest to biała gąbeczka) i lusterko. Dla kobiet, które poprawiają makijaż w ciągu dnia jest to rozwiązanie idealne.

Jak działa puder w kompakcie Astor? Po pierwsze posiada cechy normalnego fluidu. Oznacza to, że kosmetyk ma dobre krycie, wyrównuje koloryt cery i wygładza ją. Jako puder daje lekko matowe wykończenie makijażu. Produkt stapia się ze skórą, nie tworzy efektu maski i smug lub innych plam. Perfect Stay 24 H od Astor można stosować na sucho i na mokro. Jest to chyba pierwszy taki kosmetyk. Dodając do pudru wody, powodujemy, że staje się on delikatnym podkładem. Aplikując produkt na sucho, matujemy skórę naszej twarzy.

Astor zadbał o to, by osoby o różnych kolorach karnacji znalazły coś dla siebie. Stąd do wyboru mamy trzy odcienie beżowe i brązowe.

1743 Comments