Testuję zestawy do laminacji brwi z przyjaciółkami! Poznajcie RANKING najlepszych produktów

Ania M.

Dziewczyny! Dobra wiadomość! Domowy lifting brwi stał się faktem! Czy wiecie, że ten zabieg może być dziecinnie łatwy i szybki? Jak zrobić laminację brwi w domu? Z odrobiną cierpliwości i dobrym zestawem do laminowania włosków, możecie bez problemu wykonać ją samodzielnie! Ok, ale jaki zestaw do laminacji brwi w domu wybrać? Przychodzę z pomocą! Zrobiłam dla Was ranking zestawów do laminacji, testowanych przeze mnie i przez moje przyjaciółki. Zobaczcie, który okazał się najlepszy!

Jaki zestaw do laminacji brwi w domu będzie najlepszy?

Oczywiście ten, który najlepiej działa, ale co to tak naprawdę znaczy? Dobry zestaw do laminacji brwi w domu jest przede wszystkim bezpieczny i łatwy w użyciu, a efekt utrzymuje się na brwiach przez wiele tygodni. W tym rankingu zestawów do laminacji brwi brałam z przyjaciółkami pod uwagę nie tylko efekty, ale także cenę oraz jakość i to, czy bez problemu poradziłyśmy sobie z domową laminacją brwi. Szybko wyłonił się zwycięzca! <3 Sprawdźcie nasze zestawienie i zobaczcie, który zestaw do laminacji brwi w domu warto kupić!

RANKING ZESTAWÓW DO LAMINACJI BRWI

1. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI NANOBROW LAMINATION KIT

WYDAJNOŚĆ – ten zestaw wystarczy na 11 – 12 laminacji

CENA –  bardzo korzystna cena; po prostu nic, tylko brać! 😀 

ŁATWOŚĆ UŻYCIA – najłatwiejszy w użyciu zestaw  do laminacji brwi jaki spotkałyśmy! <3

EFEKT NA BRWIACH – efekt utrzymał się około 7 tygodni. WOW!

Wszystkie jesteśmy zachwycone tym zestawem do laminacji brwi w domu! Nanobrow Lamination Kit to MISTRZ domowego liftingu brwi! Jest mega łatwy w użyciu, ma świetnie opisaną instrukcję, buteleczki w zestawie są ponumerowane, więc nie sposób się pomylić podczas zabiegu. Jego cena jest naprawdę świetna: z pewnością nie przyprawi Was o bankructwo. Żadna z nas nie miała problemu z wykonaniem laminacji brwi w domu, a cały zabieg trwał –  uwaga uwaga – 15 do 20 minut. Duży plus za jakość produktów, higieniczne opakowania: dozujące pompki, a także za wydajność zestawu i piękny efekt, który utrzymał się prawie 2 miesiące! To jeden z najlepszych zestawów do laminacji brwi w domu ever! <3

2. ZESTAW DO LAMINACJI SASSY SAINTS BROW LAMINATION KIT

WYDAJNOŚĆ – wystarczy na 8 zabiegów

CENA – bardzo wysoka cena 🙁

ŁATWOŚĆ UŻYCIA  – całkiem łatwy w użyciu

EFEKT NA BRWIACH – maksymalnie 6 tygodni


Na początku byłyśmy totalnie zachwycone jego stylówą i designem. Ten zestaw jest naprawdę ładnie wydany, okazały, wewnątrz gazeta, która tak naprawdę jest instrukcją użycia i poradnikiem na temat laminacji brwi. No szał! Niestety szybko okazało się, że ten zestaw do laminacji brwi ma trochę wad. Buteleczki mają nieco mniejszą pojemność. No i niestety nie są wygodne w użyciu, ponieważ nie mają dozujących pompek. Kosmetyki porozlewały nam się podczas laminacji. Cena zestawu do laminacji brwi też nie jest wcale fajna i choć efekty są ładne, to jednak utrzymują się krócej niż w przypadku wcześniejszego zestawu bo tylko 6 tygodni. Z pewnością jest to dość polecany zestaw do laminacji brwi w domu, ale naszym faworytem nie został.

3. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI THUYA

WYDAJNOŚĆ – zrobicie nim 10 laminacji brwi 

CENA – niefajna, bo bardzo wysoka

ŁATWOŚĆ UŻYCIA  – nie jest tak łatwy w użyciu, jak inne zestawy

EFEKT NA BRWIACH – laminacja utrzymała się około 5 tygodni

Ten profesjonalny zestaw do laminacji brwi jest przeznaczony na zawodowy użytek, czyli typowo do salonów. Postanowiłyśmy jednak sprawdzić, czy damy radę zrobić nim laminację brwi w domu. W końcu wydała go dosyć znana firma, która słynie z niezłych farbek do brwi. Okazało się, że laminacja brwi w domu tym zestawem wcale nie jest taka prosta…  Instrukcja użycia jest dosyć niejasna i stosowanie go wymaga wiedzy na temat substancji laminujących oraz tego, jak długo należy je trzymać na konkretnym rodzaju włosków. Ale nie przejmujcie się, nie macie czegoś żałować, ponieważ wysoka cena tego zestawu do laminacji brwi i tak go moim zdaniem dyskwalifikuje.

4. ZESTAW DO LAMINACJI BRWI REFECTOCIL BROWLAMINATION

WYDAJNOŚĆ – zestaw wystarczy na 12 laminacji

CENA – bardzo niekorzystna cena

ŁATWOŚĆ UŻYCIA – łatwość jest tu nieodpowiednim słowem. Ten zestaw do laminacji jest bardzo trudny w użyciu dla laików.

EFEKT NA BRWIACH – efekt laminacji przetrwał na brwiach około miesiąca

Zebrałyśmy się we cztery i sądziłyśmy, że wspólnie damy radę rozgryźć zawiłą instrukcję wykonania laminacji brwi tym zestawem. Niestety, każda z nas miała inny pogląd na temat tego, jak należy stosować preparaty i ile czasu trzeba je trzymać na brwiach. Dlatego skróciłyśmy czas do minimum, bo bałyśmy się, że po prostu zniszczymy włoski. Innymi słowy, jest to zestaw dosyć „zamotany” i z pewnością profesjonalna kosmetyczka nie będzie miała z nim problemu, ale my miałyśmy i nie polecamy go do domowej laminacji brwi. Poza tym, jest on zamknięty w saszetkach. Nie wykorzystacie całego produktu z saszetki do jednej laminacji i jesteście zmuszone go wyrzucić, ponieważ otwartej saszetki nie można przechowywać. Innymi słowy, jest to totalne marnowanie pieniędzy, a biorąc pod uwagę, że ten zestaw do laminacji brwi jest drogi, to już w ogóle nie jest opłacalne na domowy użytek.

5. MAKEUP REVOLUTION BROW LAMINATION KIT

WYDAJNOŚĆ – ten zestaw wystarczy na dziewięć laminacji

CENA –  dość przystępna, co jest oczywiście plusem

ŁATWOŚĆ UŻYCIA – całkiem łatwy w użyciu

EFEKT NA BRWIACH – utrzymał się około 3 tygodni

Marka, która jest znana z drogeryjnych kosmetyków. W swoim asortymencie ma chyba wszystko, o czymkolwiek pomyślicie. I choć oferta marki jest rozległa, to jednak z jakością bywa różnie. Postanowiłyśmy wypróbować ich zestaw do laminacji brwi, ponieważ z pewnością przyciągnie Waszą uwagę. Czy jednak jest to polecany zestaw do laminacji brwi w domu i czy warto go kupić? Myślę, że za podobną cenę można nabyć dużo lepszy zestaw do domowej laminacji brwi. Tym bardziej, że jest on najmniej wydajny ze wszystkich, a efekty utrzymują się najkrócej. Ten zestaw do laminacji brwi opinie też miewa bardzo różne; pojawiają się wręcz komentarze, że w ogóle nie działa. Myślę, że jednak jest to trochę krzywdzące, bo ten produkt laminuje włoski tyle że… bardzo słabo. 😉

Jak wyglądają brwi po laminacji?

Laminowanie brwi to zabieg kosmetyczny, który stał się mega modny, ponieważ pozwala uzyskać efekty, jakich nie osiągniecie żadnym innym kosmetykiem. To właśnie laminacja brwi utrwala brwi w pożądanym kształcie nie na dzień czy dwa, ale aż na kilka tygodni.  To łatwy sposób na idealny kształt brwi! Pomyślcie same, jaka to cudowna opcja wykonać jeden krótki zabieg kosmetyczny i przez praktycznie półtora miesiąca w ogóle nie przejmować się wyglądem brwi! Po laminacji włoski są cały czas utrwalone w takim kształcie,  jaki im nadałyście podczas zabiegu. Efekty laminowania brwi są niesamowite! Włoski są idealnie i równiutko zaczesane, wyglądają bardzo schludnie, łuk brwiowy nabiera grubości i objętości.  To naprawdę fajny sposób na pełniejsze i bardzo eleganckie brwi! <3 

Jak długo utrzymuje się efekt laminacji brwi?

Laminowanie brwi to zabieg kosmetyczny dający długotrwałe efekty. Jak już pewnie zauważyłyście, po naszym rankingu zestawów do laminacji brwi w domu, efekt liftingu utrzymuje się od 3, nawet do 8 tygodni, w zależności od jakości zestawu do laminacji, rodzaju brwi, a nawet czynników zewnętrznych i tego, jak szybko rosną Wasze włoski na brwiach. Jednak moje testy przeprowadzone wspólnie z przyjaciółkami pokazały, że nie ma jakiejś dużej rozbieżności, jeżeli chodzi o efekty laminacji brwi uzyskane konkretnym zestawem. Na przykład w przypadku zwycięskiego Nanobrow Lamination Kit każda z nas potwierdziła, że efekt laminacji brwi utrzymał się około 7 tygodni, a nawet do dwóch miesięcy. BOSKO!

Właśnie dlatego tak ważne jest naszym zdaniem, jaki zestaw do laminacji brwi w domu wybierzecie. Mam nadzieję, że ten ranking pomoże Wam wybrać dla Was najlepszy zestaw do liftingu brwi w domu.  Dajcie znać, czy Wasza laminacja brwi się udała i czy nie miałyście żadnego problemu podczas zabiegu!  To już wszystko na dziś miłego dnia! <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *