Baza pod cienie do powiek: Smashbox Photo Finish Hydrating

Ania M.

Baza Smashbox nie tylko przedłuża trwałość cieni do powiek. Kosmetyk posiada wiele innych właściwości. Baza Photo Finish Hydrating nawilża skórę powiek, niweluje cienie pod oczami i opuchliznę, zmniejsza widoczność zmarszczek, wygładza i rozjaśnia skórę oraz redukuje przebarwienia. Jednak najważniejszym zadaniem bazy Smashbox jest utrzymanie cieni na powiekach w takiej formie, w jakiej były zaraz po aplikacji. Cienie nie powinny zbrylać się, osadzać się w załamaniach powiek, osypywać się i tracić koloru.

Jak stosować bazę pod cienie Photo Finish Hydrating? Można nosić ją jako „samodzielny” kosmetyk rozjaśniający. Bazę można nakładać pod korektor, by cera wyglądał na jaśniejszą i odświeżoną. Produkt Smashbox nakłada się palcami. Wystarczy mała ilość kosmetyku, by wyrównać koloryt, wygładzić zmarszczki i utrwalić cienie. Kiedy baza wchłonie się (a trwa to około minuty), można zrobić makijaż oczu. Photo Finish Hydrating nadaje się też jako kosmetyk, który zakrywa zasinienia wokół oczu. Baza Smashbox odporna jest na pot i wilgoć, dzięki czemu można używać jej przy wysokich temperaturach.

Baza Photo Finish Hydrating od Smashbox zamknięta jest w małej tubce o pojemności 12 ml. Cienki dozownik ułatwia aplikację tylko takiej ilości kosmetyku, jaka potrzebna jest do nałożenia pod cienie do powiek. Baza ma gęstą konsystencję i cielisty kolor (ale nie koloryzuje powiek). Dobrze się rozprowadza i daje matowe wykończenie. Baza nadaje się zwłaszcza do utrwalenia makijażu artystycznego. Według producenta powinna utrzymywać się na powiekach do 24 godzin, wysycha jednak o wiele szybciej, zmieniając przy tym kolor cieni. Utrwalenie cieni do powiek zależy też od ich jakości: im lepsze cienie, tym dłużej makijaż utrzyma się na powiekach, a my będziemy wyglądać ładnie.

1289 Comments