Czysta buzia dzięki Cellular Cleansing Water Eyes Face od La Prairie

Ania M.

Demakijaż z Cellular Cleansing Water Eyes Face

Płyn Cellular Cleansing Water Eyes Face oczyszcza skórę twarzy z makijażu, sebum i innych zanieczyszczeń. Można używać go także do zmywania makijażu wodoodpornego. Zaraz po demakijażu nasza skóra staje się gładka, rześka i przygotowana do dalszej pielęgnacji. Cellular Cleansing Water Eyes Face używać można codziennie rano i wieczorem: rano dla odświeżenia cery, a wieczorem dla usunięcia resztek kosmetyków. Płyn nakłada się na płatek kosmetyczny i delikatnie dociska do twarzy i szyi. Cellular Cleansing Water Eyes Face marki La Prairie zamknięty jest w przezroczystej butelce o pojemności 150 ml. Aplikację ułatwia atomizer.

Inne sposoby oczyszczania twarzy

Usunąć makijaż i oczyścić twarz można na wiele innych sposobów. W aptekach znajdziesz kilka produktów oczyszczających i nawilżających jednocześnie. Mają postać lekkiego mleczka, polecane są do cery wrażliwej. Skórę twarzy oczyścisz także cytrynowym tonikiem, który bardzo łatwo przygotujesz u siebie w domu. Do buteleczki z ciemnego szkła wlej przegotowaną wodę i sok z cytryny – mikstura nadaje się do natychmiastowego zastosowania. Pory skóry zostaną odetkane wtedy, gdy będziesz systematycznie używała toników a kwasem salicylowym.

Głębokie oczyszczanie twarzy może wykonać tylko i wyłącznie kosmetyczka. Do takich zabiegów należą między innymi: oczyszczanie manualne, peelingi chemiczne, mikrodermabrazja lub zabiegi z kwasami o wyższym stężeniu. W salonie kosmetycznym używa się specjalistycznych przyrządów i profesjonalnych kosmetyków, które działają o wiele lepiej i szybciej niż te zakupione w drogerii. Kosmetyczka ma większe doświadczenie; może doradzić ci, jak pielęgnować skórę twarzy, aby ta jak najdłużej zachowała ładny wygląd.

2607 Comments