Nawilżanie skóry z Dermedic Tolerans

Ania M.

Zapewne każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ważne jest nawilżanie organizmu. W końcu woda daje życie. Ale nie każdy wie, jak poprawnie to robić. Bo nawadniać się można na dwa sposoby: od wewnątrz i od zewnątrz. Pijąc wodę, nawilżamy nasze ciało od środka, a aplikując kosmetyki nawilżające – od zewnątrz. Kosmetykami takimi są Dermedic Tolerans.

Produkty Dermedic Tolerans przeznaczone są do pielęgnacji skóry nadwrażliwej. Skóra taka charakteryzuje się bardzo dużą wrażliwością na wiele czynników. Zaliczyć do nich można między innymi: zmiany pogody, stres, spożywanie których pokarmów, stosowanie nieodpowiednich kosmetyków, przyjmowanie leków. Skóra nadwrażliwa wykazuje nadmierna aktywność, która może objawiać się zaczerwienieniem, pieczeniem , suchością, łuszczeniem się, występowaniem stanów zapalnych.

Seria Dermedic Tolerans to sześć kosmetyków. Są to: żel – syndet do mycia, łagodne mleczko oczyszczające, kojący krem nawilżający na dzień, krem odżywczy na noc, łagodzący krem przeciwzmarszczkowy oraz krem specjalny pod oczy i na powieki. Wszystkie produkty są hipoalergiczne, nie powodują podrażnień, niektóre z nich nie zawierają mydła. Dermedic Tolerans nawilżają, łagodzą, uelastyczniają, redukują podrażnienia. Dzięki lekkiej konsystencji dobrze się rozprowadzają i szybko wchłaniają. W składzie Dermedic Tolerans znajdziemy między innymi witaminę E, panthenol, glicerynę i olejek migdałowy.

Kosmetyki Dermedic Tolerans zostały zamknięte w opakowaniach z materiału ekologicznego. Pojemniki zostały opracowane w taki sposób, aby do środka nie mogły przedostać się zanieczyszczenia pochodzące ze środowiska zewnętrznego. Dlatego zamontowano w nich pompkę i woreczek zasysający; w żadnym opakowaniu nie znajdziemy metalowych elementów.

2372 Comments