Magiczny olejek do twarzy i szyi Magic Rose Evree

Ania M.

Ostatnio bardzo popularne stały się olejki do twarzy. Nie dość, że pielęgnują, to jeszcze nawilżają i oczyszczają. Sprawdź, czy olejek Magic Rose marki Evree ma podobne działanie.

Olejek Magic Rose od Evree polecany jest dla osób, które posiadają cerę mieszaną, a więc bardzo trudną w pielęgnacji. Dlaczego? Cera mieszana to połączenie dwóch typów skóry: tłustej i normalnej lub suchej. Każdy z nich wymaga odmiennego sposobu pielęgnacji. Dlaczego olejek miałby pomóc? Skóra normalna lub sucha potrzebuje nawilżenia, w czym olejek sprawdzi się idealnie. Skóra tłusta natomiast potrzebuje uregulowania wydzielania sebum. Jak wiadomo tylko olej zmywa olej, więc olejek jest najlepszym składnikiem do oczyszczania cery tłustej. Nie ma zatem konieczności kupowania dwóch kosmetyków.

Jak działa olejek Magic Rose? Nawilża i dodaje blasku skórze. Napina i ujędrnia skórę, zwiększając produkcję kolagenu. Rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia i reguluje wydzielanie sebum. Kosmetyk zawiera dużo składników aktywnych. Są to: witaminy A, C i B, kwasy owocowe, tłuszcze omega 6 i 9 oraz olejki: różany, migdałowy, winogronowy, słonecznikowy, ryżowy. Olejek nie zawiera żadnych sztucznych substancji, parabenów i silikonów.

Magic Rose ma gęstą konsystencję, jak na olejek przystało. Mimo to łatwo rozprowadza się na skórze i szybko się wchłania. Najbardziej wyczuwalny jest w nim olejek różany. Kosmetyk ma jasnożółtą barwę. 30 ml olejku znajduje się w szklanej buteleczce. Do aplikacji służy pipetka, którą precyzyjnie możemy wydzielać dawki. Butelka znajduje się w kartonowym opakowaniu. Na nim znajdziemy informacje między innymi na temat sposobu dawkowania i składu. Olejek stosuje się rano i wieczorem.

2611 Comments