Głęboko, głębiej, najgłębiej… Nawilżanie skóry z Clinique Dramatically Different Moisturizing Cream

Ania M.

Krem nawilżający powinien znaleźć się w łazience lub kosmetyczce każdej z nas. Dlaczego? Bo skóra nawilżona to skóra bez zmarszczek, gładka, jędrna i świeża. Dzięki Dramatically Different Moisturizing Cream od Clinique masz szansę właśnie tak wyglądać.

Nowy krem do twarzy Clinique przeznaczony jest do skóry suchej, bardzo suchej i mieszanej w stronę suchej. Zamknięty jest w stylowym słoiczku ze srebrną zakrętką. Dostępny jest w opakowaniach o pojemności 30 ml, 50 ml i 125 ml. Można stosować go jako samodzielny kosmetyk lub jako część Systemu Pielęgnacji Skóry 3 Kroki Clinique, obok etapów oczyszczania i złuszczania. W serii Dramatically Different Moisturizing znajdziemy również lotion do skóry bardzo suchej i suchej (w trzech wielkościach 50 ml, 125 ml i 200 ml) oraz żel do cery tłustej i mieszanej (50 ml i 125 ml).

Krem Dramatically Different Moisturizing od Clinique silnie nawilża skórę nawet w jej głębszych warstwach. Odbudowuje naturalną ochronną barierę lipidową, która została uszkodzona zanieczyszczeniami ze środowiska zewnętrznego lub agresywnymi środkami myjącymi. Tworzy na skórze twarzy nowy płaszcz lipidowy, a dodatkowo wygładza, odświeża i łagodzi podrażnienia. Zapobiega wysuszeniu skóry, niweluje uczucie ściągnięcia i szczypania.

Jak stosować nawilżający krem Clinique? Kosmetyk nakłada się na czystą i suchą skórę twarzy lub tylko na wybrane jej części, które potrzebują nawilżenia. Krem należy wmasować lub wklepać palcami; najlepiej zrobić to rano i wieczorem. Dramatically Different Moisturizing Cream można stosować pod makijaż. Przed nałożeniem podkładu poczekaj aż krem całkowicie się wchłonie.

3098 Comments