Baza, zgłoś się! W poszukiwaniu najlepszej bazy pod makijaż. Lancome Visionnaire [1 Minute Blur]

Ania M.

Przedłuża trwałość podkładu, wyrównuje koloryt cery, ukrywa niedoskonałości. Co to jest? Baza pod makijaż! A jaka jest najlepsza? Może [1 Minute Blur] z serii Visionnaire od Lancome?

Czym są bazy pod makijaż?

Baza pod makijaż to kolejny produkt, który musimy upakować do naszej kosmetyczki. Nakładamy ją po aplikacji kremu, a przed podkładem. Dzięki niej fluid, krem koloryzujący lub podkład dłużej utrzymują się na twarzy. Baza poprawia wygląd skóry, wyrównuje ją, zakrywa niedoskonałości, zmniejsza widoczność zmarszczek i może posiadać właściwości łagodzące podrażnienia, a nawet leczące trądzik i przebarwienia (a to dlatego, że do produkcji bazy używa się silikonu).

Baza pod makijaż powinna być dopasowana do odcienia i rodzaju cery. W sklepach znajdziemy zatem bazy rozświetlające, z filtrem UV, matujące, maskujące pęknięte naczynka lub blizny potrądzikowe. Są także bazy uniwersalne, przeznaczone dla tych, którzy mają cerę normalną lub tych, którzy nie potrafią zdecydować się na inny rodzaj produktu.

Baza pod makijaż [1Minute Blur] od Lancome

Baza Lancome poprawia wygląd skóry i koryguje niedoskonałości. Zmniejsza widoczność porów, wygładza skórę twarzy, ujednolica i rozjaśnia cerę. Zmniejsza widoczność drobnych zmarszczek, ukrywa przebarwienia. Tak o [1 Minute Blur] pisze producent. Zdania użytkowniczek są raczej podzielone. U jednych zapycha pory, u drugich w ogóle się nie sprawdza, a jeszcze inne mogłyby stosować bazę z serii Visionnaire co kilka dni. Plusem jest na pewno jej lekko silikonowa formuła. U osób, które zmagają się z plamkami po trądziku sprawdzi się bardzo dobrze.

Jak aplikuje się [1 Minute Blur] od Lancome? Bazę należy nałożyć po tym, jak krem, którego używamy na co dzień, całkowicie wchłonie się. Kiedy wklepiemy już bazę, malujemy twarz podkładem i pudrem.

Baza [1 Minute Blur] zamknięta jest w niebieskiej tubce o pojemności 30 ml.

2648 Comments